KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14499289
nr 1449 9289
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 35 ex, "Familjen". Bildmått: 22x18,5, oramat löst blad
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:28:03
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin